NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

10 DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ O SAMURAI SHOTU

  1. ČISTÝ bez zbytečných konzervantů, barviv, zahušťovadel, bez lepku, 100% vegan.
  2. PŘÍRODNÍ NAKOPÁVAČ, skvěle působí proti únavě při řízení, práci či studiu.
  3. DOBRÝ PO JÍDLE, kdy pomůže tělu vytrávit náročný oběd.
  4. SILNÝ VÝLUH vařený přes 12 hodin z kvalitních čajů a bylin.
  5. UNIVERZÁLNÍ POMOCNÍK 4 varianty nápojů z jedné láhve.
  6. 12 VEKÝCH PORCÍ z jedné láhve je spousty energie.
  7. BEZ ALKOHOLU, určeno řidičům a momentálním či trvalým abstinentům.
  8. ZDRAVÝ KOFEIN Z ČAJE obsažený v jednom velkém panáku je srovnatelný s 0,25l běžného energy drinku.
  9. ÚPLNĚ BEZ CUKRU - dvě základní varianty Bitter Green a Pure Dark, Matcha Booster bez přidaného cukru.
  10. ČESKÝ ORIGINÁLNÍ KONCEPT - nápad i realizace pochází od českých hlaviček.

11 NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZŮ

1/ JAK SKLADOVAT SAMURAI SHOT? 

Nezáleží na tom, jestli nápoj skladujete v polici nebo v lednici. Zákazníkovi garantujeme, že nápoj vydrží jeden měsíc od otevření. Zavřené vydrží jeden rok. Ale pozor! Chlazený chutná jinak, než servírovaný při pokojové teplotě. To je fajn si vyzkoušet. Každý preferuje něco jiného. Když budete mít lahev Sweet Flower (s přidaným cukrem) otevřenou přes měsíc, doporučujeme dát do lednice. Varianty bez cukru vydrží i 3 měsíce, ale to už bez garance. Používáme pouze nezbytné, minimální množství konzervantů, aby byl nápoj živý a čistý.

2/ JAK PŘESNĚ SAMURAI SHOT ÚČINKUJE? 

Kvalitnímu ČAJI se připisuje mnoho účinků. V základu funguje na dvě místa v těle. Žaludek podpoří v trávení a rozproudění metabolismu. Čaj totiž dobře vstřebává tuky a alkohol. Druhým místem je HLAVA. Díky dalším látkám obsažených v čaji dokáže působit na kvalitu soustředění, což neumí žádný z kofeinových nápojů. Skvělý ohlas máme také od zákazníků s nízkým tlakem.

3/ VYRÁBÍ SE SAMURAI SHOT V ČECHÁCH?

Ano, je to 100% české know-how a 100% český kapitál a 100% česká výroba.

4/ JAK SE SAMURAI SHOT PIJE? 
Doporučujeme čtyři způsoby, jak konzumovat extrakty Samurai Shot. Jako PANÁKA, kdy si vychutnáte sílu chuti v krátkém shotu.  Rozředěný studenou nebo horkou vodou, jako LEDOVÝ ČAJ nebo HORKÝ NÁPOJ. Pokud ho umícháte jako KOKTEJL a doplníte ovocnou šťávou nebo sirupem, získáte originální drink, který neztratí nic ze své síly.

 5/ Z ČEHO SE SAMURAI SHOT VYRÁBÍ?

Samurai Shot se vyrábí z kvalitního sypaného čaje. Zaměřujeme se na jedno druhové čaje různého zpracování (zelené, černé, oolongy, bílé). Výroba probíhá dlouhým procesem, kdy čaj luhujeme v horké lázni přes 12 hodin. Líbí se nám jednoduchost, čistota a výrazná chuť.

 6/JAK SAMURAI SHOT KONZERVUJEME?

Samurai shot je čistý a živý nápoj. Konzervujeme ho pouze minimálním možným množstvím konzervantů. U lahví používáme Sorban draselný E 202, který je zařazen mezi bezpečná éčka. Zajišťuje garanci trvanlivosti jednoho měsíce od otevření, kdy brání kvašení čaje. Plechovky ale neobsahují žádný konzervant, protože jsou určeny k okamžité konzumaci.

 7/ MŮŽE SE SAMURAI SHOT KOMBINOVAT S ALKOHOLEM?

Samurai Shot můžete kombinovat s alkoholem. Čaj dobře pomáhá tělu vstřebávat alkohol a může vás tedy připravit o ranní kocovinu. Můžete být nezničitelní celou noc. Jen pozor! Nic se nemá nepřehánět. Kofein zároveň utlumuje účinky alkoholu a tak je třeba znát svou míru.

 8/ MŮŽOU SAMURAI SHOT DIABETICI?

K cukru se Samurai Shot staví velmi jasně. V základní edici jsou dvě ze tří varianty bez cukru. I při tvorbě speciálních edicí v průběhu roku chceme vytvářet nápoje bez cukru. Nápoj si chválí vegetariáni, vegani a lidé s bezlepkovou dietou.

9/ JAK TO MŮŽE FUNGOVAT, KDYŽ MĚ ČAJ NIKDY NEPOVZBUDIL?

Je třeba si uvědomit, že čajový pytlík, který se nejčastěji konzumuje, váží průměrně 1g. Materiál, který je uvnitř pytlíku je nižší až nejnižší kvality. V našich recepturách dáváme důraz na množství použitého čaje a jeho kvalitu, která nám zaručuje funkční účinnost nápoje bez nežádoucích účinků.

10/ KOLIK KOFEINU MÁ JEDEN PANÁK SAMURAI SHOTU?

Samurai Shot nenakopává hromadou cukru, ale opravdu dobře vybraným čajem a jeho účinnými látkami. Protože receptura každé varianty nápoje je jiná, liší se i výsledky kofeinových testů. Nejsilnější je Pure Dark (1 830 mg/l), pak Bitter Green (1 300 mg/l) a Sweet Flower (1 050 mg/l) je pak kvalitní nabídkou pro ty, co potřebují něco jemného. U všech druhů najdete označení množství kofeinu ve zlaté plaketě. 

11/ MŮŽU SE SAMURAI SHOTEM PŘEDÁVKOVAT?

Ano, samozřejmě. Je třeba si uvědomit, že se jedná o silný koncentrát z funkčního čaje. Hlídejte si vaši individuální míru. Rychlá konzumace velkého množství může způsobit nevolnost od žaludku, studený pot a zimnici. Dávkování je individuální. Maximální okamžitá dávka je 1 dcl. Je zaručeně funkční a 2 panáky za sebou tělo dobře snáší. Většina dotázaných účinek cítila téměř okamžitě. Nekonzumujte na lačno. 

Odpovídal autor nápoje: Jaromír Horák